четвер, 20 серпня 2015 р.

Святкуємо День Незалежності!   У День визволення Тростянця та напередодні Дня Незалежності України в районній бібліотеці відбулося літера-турно-мистецьке свято «Тобі єдиній, Україно!», на яке були запрошені гості: члени поетичного клубу «Ліра», ветеран війни, учасник бойових дій Іван Сич, голова районної організації «Ветеран» Володимир Мисенко, голова ГО «Голос Громади» Анатолій Заяц, директор Центру громадських ініціатив Валентина Черкашина, підопічні відділення соціально-побутової адаптації для пенсіонерів та інвалідів на чолі з соціальним працівником Наталією Руденко.
   Відкрила захід директорка бібліотеки Людмила Єфремова, яка привітала всіх присутніх зі святами та наголосила на значенні Дня Незалежності України, особливо в сьогоднішні дні.
    Іван Степанович Сич, ветеран війни, учасник бойових дій  та кавалер двох орденів Слави, який у складі 40-ї армії брав участь у визволенні Тростянця, поділився спогадами про ті важкі часи для нашої країни та зв’язав ті далекі події з сьогоденням.


    Голова поетичного клубу «Ліра» Олена Штанько зазначила: «Велика шана тим людям, які воювали у Великій Війні. А тепер уже їхні онуки захищають нашу рідну землю на Сході України. І колись таки настане мир,  адже Україна – незалежна країна». Олена Іванівна зачитала свої вірші: «Снежное – город детства», «Кривавий липень – 2015», «Моя Україна» та «Верба – оберіг України».
   Члени клубу Ніна Шимацька, Василь Залавський, Галина Зікрань та Алла Захарченко зазначили, що кращої землі, ніж Україна немає і дуже боляче дивитися, як сьогодні руйнуються наші міста та села, гинуть люди. Гордість за свою Вітчизну ,біль своєї душі вони продекламували віршами.
    Всіх присутніх зворушила розповідь Ольги Степанко та Марії Добродєєвої про своїх рідних, сина та онука, які брали участь в АТО. Ольга Яківна зачитала власного вірша про двох хлопців-близнюків, які воюють по різні сторони.
   Обидві жінки сподіваються на те, що в нашій країні незабаром все буде гаразд. Їхню думку підтримав і Анатолій Заяц.
   Окрасою заходу стали майстерно виконані пісні Леоніда Григорця та солістки хору цукрозаводського клубу Поліни Резніченко про Україну та Тростянець.
   По закінченню засідання кожен з учасників клубу «Ліра» отримав поетичний альманах «Війна пером поетів», виданий силами працівників районної бібліотеки.
   Солодощами, як завжди, пригощала Тростянецька шоколадна фабрика.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...