четвер, 26 березня 2015 р.

Книга збирає друзів         Традиційно, кожного року, в кінці березня проходить дивовижне свято – Всеукраїнський тиждень книги.
         Сила книг – безмежна. Без них важко уявити життя. Вони допомагають нам зрозуміти світ, що нас оточує, відкривають небачені обрії, розкривають таємниці природи, життя, збагачують мрії.
          До цього свята на юнацькому відділі оформлена книжкова виставка – рекомендація «Скарбниця улюблених книжок».
          Саме про книгу йшла мова під час бесіди за круглим столом «Книга збирає друзів», який проходив у спеціалізованій школі № 5 з учнями 7-х класів. Бібліотекарі районної бібліотеки Віра Буян та Наталія Пономаренко надали дітям загальні відомості про книгу, як історичну пам’ятку людства, ознайомили з основними історичними етапами створення книги.
         Під час розмови школярі висловлювали свої власні думки щодо значення книги в сучасному суспільстві  та дійшли висновку, що людина, яка любить читати – щаслива людина, бо навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Ці друзі – книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...