середа, 9 липня 2014 р.

День краєзнавства «Конотопська битва: погляд через століття» У цьому році минає 355 років Конотопській битві. Вона увійшла в історію нашої держави як свідчення непереборного бажання українців захистити власну землю, як підтвердження високого воєнного мистецтва українських збройних сил козацької доби. Та грандіозна битва закінчилась перемогою української армії  на чолі з гетьманом Іваном Виговським.
   До цієї дати у читальній залі районної бібліотеки пройшов День краєзнавства «Конотопська битва: погляд через століття». Провідний бібліограф Зоя Каруна зробила екскурс у ті історичні часи, які показали всьому світу, що українці здатні відстояти свою гідність, здобути незалежність, вибороти право на свободу. Була також презентована бібліографічна пам’ятка «Конотопська битва 1659 року: історія та сьогодення». Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Гетьман Іван Виговський і його конотопська перемога».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...