субота, 14 червня 2014 р.

Фан-літо в бібліотеці            12 червня відбулася головна спортивна  подія. Цього року в Бразилії стартував 20-й в історії Чемпіонат світу з футболу ФІФА.
            Молодь спортивно - інтелектуального  клубу “Фортуна”, відвідувачі бібліотеки та фанати футболу виявили бажання переглядати онлайн — трансляції матчів та слідкувати за перебігом подій  на Чемпіонаті світу. Тому, вже наступного дня після   відкриття чемпіонату, в Інтернет — центрі бібліотеки зібралися прихильники футболу, щоб переглянути перший матч Чемпіонату світу між командами Бразилії та Хорватії . У дружній атмосфері юнаки насолоджувалися улюбленою грою, спілкувалися, обговорювали забиті голи.

Людмила Єфремова,  директор центральної районної бібліотеки зазначила:  “У нашій бібліотеці цього літа  всі бажаючі  зможуть насолодитися футбольними баталіями, переглянути матчі, відчути дух спортивного свята”.       
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...