пʼятниця, 30 березня 2012 р.

Чудеса в решеті


Саме під такою назвою відбулося Свято сміху в СШ № 2 з учнями 6-го класу. Для них бібліотекарі районної бібліотеки Алла Новікова та Наталія Пономаренко підготували і провели веселу розважальну програму. Всюди лунав сміх, жарти. Школярі змагалися в гуморесках, анекдотах, байках, ставили театралізовані сценки. Всі мали можливість познайомитися з кумедними персонажами українських гумористів і сатириків. Найактивніші учасники заходу отримали солодкі подарунки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

🌸Квіти на воску, тепло в серці🕯️

Коли фарби торкаються воску, а фантазія не знає меж, народжуються унікальні речі. ✨ Саме так цього дня у Тростянецькій публічній бібліотеці ...