вівторок, 25 травня 2021 р.

Знову в бібліотечній залі відбулася зустріч садівників-квітникарів

На цьому зібранні, керівник клубу, Юрій Гордієнко транслював багато світлин з квітами та дизайном різноманітного квіткового оформлення прибудинкових земельних ділянок. Юрій ознайомив членів клубу з асортиментом свого власного сайту з продажу рослин. Також розповів про неймовірні задуми та цілі в недалекому майбутньому в сфері рослинництва.

Як завжди, кожне заняття клубу проходить дуже цікаво та надихає на нові ідеї і вас все більше захоплює та поглинає світ квіткової краси та ароматів...

Чекаємо на нових відвідувачів клубу, щовівторка об 11:00 в Тростянецькій публічній бібліотеці.

Квітучого вам настрою!)))




Немає коментарів:

Дописати коментар

🌸Квіти на воску, тепло в серці🕯️

Коли фарби торкаються воску, а фантазія не знає меж, народжуються унікальні речі. ✨ Саме так цього дня у Тростянецькій публічній бібліотеці ...