понеділок, 22 серпня 2016 р.

З днем народження, Україно!


    24 серпня – день народження держави, День Незалежності України. Це світле свято здійснення сподівань і мрій всіх прийдешніх поколінь, які мужньо боролися за майбутнє країни, самостійну державу, з неймовірної завзятістю і любов’ю плекали українську націю, рідну мову.
  Цьогоріч Україна і українці святкують горде національне свято – 25 річницю Незалежності України.
  Напередодні ювілейної дати працівники районної бібліотеки організували та провели літера- турний флешмоб «З Україною в серці назавжди». Учасниками заходу були: молодь міста, учні 9-Б спеціалі- зованої школи №2 разом з класним керівником Валентиною Володи- мирівною Бабич та ветерани праці – відвідувачі відділення денного перебування Тростянецького територіального центру соціального обслуговування.
  Юнаки, дівчата, старше покоління у вишиванках з прапорцями та кульками зібралися у міському парку, де завжди людно і гамірно, щоб висловити свою любов до України в поетичних рядках. З їх вуст лунали величальні вірші В. Сосюри, В. Симоненка, Т. Шевченка, П. Тичини, М. Бакая, Ю. Шкрумеляк, М. Верещака. Любі серцю краєвиди та барвиста українська мова створили атмосферу єдності, щирості та подарували кожному із присутніх у парку частинку тепла в їхні серця.
   Сьогодні вже ніщо не може зупинити відродження національного духу. Тому, всім нам разом, потрібно плекати любов до України, міста, де живемо, до своїх рідних, близьких, до культурної спадщини Батьківщини.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...