понеділок, 18 липня 2016 р.

У бібліотеці – презентація книги    Ущент  заповнена читальна зала районної книгозбірні, усмішки на обличчях знайомих, друзів, рідних – у такій атмосфері розпочалась презентація книги «Сповідь» обдарованого письмен- ника, журналіста, краєзнавця Олега Шелеста.
    Унікальне видання книги – подарунок від пяти талановитих  доньок автора. Діти присвячують збірку 75-річчю свого щирого батька – вірного патріота українського краю.
    Збірка нарисів, інтерв’ю, поетичні та публіцистичні твори, присвячені  неординарним, талановитим особис- тостям, з якими автору пощастило зустрічатись протягом тридцяти років невтомної  пошукової  кореспондентської роботи.
     Книга вийшла в сумському видавництві «Корпункт» і  привезли її до Тростянця  директор та  старший редактор видавництва   Раїса і Микола Вороненки. «Нашому видавництву 20 років, ми випустили багато книг, але видати цю книгу було для нас за честь. Ця книга – це історія Тростянецького району», - сказав Микола Вороненко, який знайомий з автором вже більше 50- ти  років.
    До речі, видавці презентували районній бібліотеці ще й бібліотечку письменників-краєзнавців, куди ввійшли книги видані видавництвом «Корпункт».
    Багато теплих і ностальгічних  спогадів  звучало цього дня від гостей на честь ювіляра. Зі сльозами на очах донька Леся дякувала всім присутнім  за повагу до свого батька. Вона, як і всі гості вважає, що книга вдалася, бо в ній кожна історія простих тростянчан пережита автором.
    Всі учасники презентації отримали в подарунок книгу з автографом і побажаннями автора.Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...