вівторок, 30 червня 2015 р.

Електронні листи англійською тепер не проблема!    Другий рік на базі бібліотеки ім. Л.Українки працює Університет третього покоління з факультетами: інформаційних технологій, мистецтв та іноземних мов.
  30 червня відбулося урочисте вручення свідоцтв   випуску слухачів  університету. Випускників  теплими словами вітали  директор районної книгозбірні Людмила Єфремова та  директор районного територіального центру соціального обслуговування  Ольга Шахова.
   Слухачі факультету іноземних мов привітали викладачів та присутніх англійською мовою. Приємним  сюрпризом для присутніх був виступ вихованців палацу дітей та юнацтва, які порадували випускників піснями, танцями та  віршиками на англійській мові.
   За рік навчання 42 слухачі навчилися писати електронні листи,  читати пошту та новини,  спілкуватись з друзями по Скайпу, перевіряти погоду он-лайн, скачувати музику і відео, а також користуватися ще парочкою інших програм, 14 слухачів 72 години  вивчали ази англійської мови, ще  7 чоловік навчились мистецтву виробів hand-made.  А це значить, що покоління елегантного віку прагне іти в ногу з часом, використовуючи в повсякденному житті здобуті знання.
  Схвальні відгуки були отримані від слухачів університету, а Валерій Фурдило, зокрема, зауважив: «Дуже добре, що бібліотека впроваджує освітні ініціативи, які спонукають нас вчитися навіть в такому віці, самовдосконалюватися, набувати навичок користування сучасними технологіями».
  З побажанням успіхів і надією на подальшу співпрацю слухачам було вручено свідоцтва, а викладачам –  квіти  від вдячних слухачів

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...