четвер, 26 грудня 2013 р.

Новорічно-різдвяні свята   Наближаються новорічно-різдвяні свята, які з нетерпінням чекають і малі, і дорослі.
 Бібліотекарі районної бібліотеки, щоб підняти настрій користувачам, підготували для них сюрприз.
  Завітавши до книгозбірні, кожен відвідувач опиняється наче в зимово-книжковій заметілі. Працівники читальної зали прикрасили приміщення серпантином, чудовою експозицією світлин « З Новим роком!», але найбільшою окрасою тут є прекрасна жива ялинка з яскравими вогниками.
    Бібліотекарі абонементу напередодні Нового року підготували і провели для відвідувачів майстер-клас по виготовленню сніжинок-балерин, та паперових сніжинок, якими потім було прикрашено приміщення.
  На абонементі бібліотекарі запропонують кожному користувачу книги та літературу на любий смак. Якщо когось цікавлять новорічні вірші, страви до новорічно-різдвяних свят, в нагоді їм стане новорічно-різдвяний вернісаж «Зима в гостях у нас».
 Тим, хто цікавиться православними святами та святом Різдва Христова допоможе літературно-мистецька експозиція «Радуйся земле, Син Божий народився!»
 Дуже велику вдячність бібліотекарі висловлюють Надії Олександрівні Кравченко, яка надала вишивки ікон та чудові вишиті рушники.
   Шановні користувачі районної бібліотеки вітаємо вас з новорічно-різдвяними святами і чекаємо в нашій бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...