пʼятниця, 7 грудня 2012 р.

Зустріч з правоохоронцем      Щороку в грудні місяці в нашому району проходять заходи, присвячені  Всеукраїнському тижню права. Не залишилось осторонь проблем правового виховання молоді і працівники районної бібліотеки.
            З учнями 7-го класу  СШ2 була проведена правова година на тему:Підліток і закон, на яку запросили старшого слідчого районного відділу міліції Жабко Юрія  Павловича, до речі  випускника цієї ж школи.
           З вступним словом до присутніх звернулася  завідуюча відділом обслуговування Алла Новікова, яка наголосила, що на сьогоднішній день перед суспільством стоїть найважливіша проблемаборотьба з правопорушеннями і злочинами. Останнім часом стало помітно їх зростання. Тривожить те, що  в більшості випадків, скоюють правопорушення та злочини саме молоді люди, неповнолітні. От і виникає ряд питань: чия вина? Як не стати жертвою злочину? Хто працює з правопорушниками.
      На ці питання і відповів працівник міліції. Юрій Павлович нагадав учням, як правильно поводитися у вільний час, як організувати своє дозвілля. Розповів про правила поводження неповнолітніх у громадських місцях; що можна і не можна робити та яку відповідальність несуть неповнолітні та їх батьки за вчинення правопорушень; про негативні наслідки вживання алкоголю, нікотину, наркотиків; про відповідальність дорослих за втягнення неповнолітніх у наркообіг та продаж спиртних напоїв неповнолітнім.
            Завершилася зустріч жвавим діалогом. Учні ставили запитання та отримували на них вичерпні відповіді.  
            Школярі подякували гостям за цікаву пізнавальну годину права.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...