четвер, 10 серпня 2023 р.

Тренінг з 3D-моделювання

Останнім часом у нас ну дуже багато новин про 3D-моделювання. Наприклад, на тренінгу, що відбувся минулої суботи, ми обговорювали можливості заробітку на цьому виді виробництва.

️ До нас завітали наші друзі @tolocar.ua з Охтирки на чолі з Радіоном Дубровкою. Разом ми з'ясували, що таке стенографія і як працює 3D-друк.

💛Розглянули будову спеціального принтера та поговорили про те, яким може бути програмне забезпечення. Також ми доооовго розглядали експонати, привезені нашими гостями. Найбільше, мабуть, нас зачарували рухливі очі👀

Щиро дякуємо за отриманні знання та пережиті враження. Приємно переймати досвід від таких веселих та щирих людей💫

📌Проєкт "Підтримка Літньої школи демократичної освіти в рамках роботи Центру неформальної освіти "Тростянець"" в співпраці з ГО "Центр Європейської інтеграції Слобожанщини" за партнерства ГО «Клуб "ШАНС""», Тростянецькою публічною бібліотекою, в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...