вівторок, 11 червня 2019 р.Активні представники тростянецької громади кавували з міським головою
13 травня міський голова Тростянця Юрій Бова в неформальній атмосфері зустрівся з активними представниками тростянецької громади.
Учасниками неформального спілкування, яке пройщло у форматі «Кава з мером» стали представники освіти, медицини, культури, спорту, активна громадськість, тобто люди, яким належить брати участь у розбудові новоствореної громади. Аудиторія зібралась переважно молодіжна – віком до 35 років.
        Майже після чотиригодинного спілкування з головою ОТГ сумнівів у доцільності і принадах реформи самоврядування, напевно, вже не виникало в жодного з присутніх.
       Юрій Бова, маючи величезний досвід муніципального керманича та «впитуючи, як губка» кращі практики України і зарубіжних країн, вважає, що саме децентралізація влади на місцях – це боротьба громад за виживання, яка дає шанс на їх гідне існування. «Моя позиція – конкурентно переважити інші громади, щоб молодь поверталась до міста», – наголосив очільник громади. – Потрібно розвіювати «страшилки» серед населення щодо децентралізації і достатньо популяризувати ініціативи самоврядування». Нагадав голова ОТГ і про роль бібліотек, які повинні стати публічним майданчиком для влади і громади.
       Кожен учасник неформального спілкування висловлював свої власні думки щодо перспектив розвитку тростянецької громада та ставив питання очільнику. Зокрема, йшлося про безпечність громади, про взаємодію між містом і селом, про молодіжні ініціативи та про стратегічні бачення на майбутнє.
«Я хочу, щоб всі мріяли про те, якою хочуть бачити свою громаду і ми разом будемо втілювати мрії, бо як нам жити далі - вирішуємо ми самі», - підсумував Юрій Бова.
    Захід відбувся в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізовується в Тростянці публічною бібліотекою у партнерстві з громадською організацією «Родинне коло Тростянеччини»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...