понеділок, 26 березня 2018 р.

Книжка відкривається-мандрівка починається


Настали весняні канікули - час нових вражень, знайомств і відкриттів. Канікули – це час відпочинку, а також вільний час для читання улюблених книжок і творчості.

Загадки, нові відкриття, пересування в просторі та часі, пошук скарбів - все це подарувала  учням 1-3-х класів ЗОШ №4 бібліотекар Тростянецької публічної бібліотеки Валентина Гладун під час години подиву «Книжка відкривається-мандрівка починається».  Наші юні гості  здійснили захоплюючу подорож в загадковий книжковий світ, де відбуваються найнеймовірніші чудеса. Діти відгадували каверзні загадки, відповідали на запитання літературної вікторини, брали участь у конкурсах  і іграх, дивились улюблені мультфільми.

Крім цього, малечі  був  запропонований цікавий огляд нових книг «Літературні смаколики»  біля книжкової виставки-колаж «Наші новинки- книжкові родзинки». Школярі  отримали позитивні емоції від зустрічі з добре знайомими та новими літературними героями.Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...