вівторок, 22 серпня 2017 р.

Незалежна і єдина, будь навіки, Україно!   Під такою назвою, напередодні Дня Незалежності України, в читальній  залі районної бібліотеки відбувся конкурс поезії про Україну. В святково-прикрашеній гостині лунали вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Павла Тичини, Володимира Сосюри у виконанні Альони Таран, Лізи Матвієнко, Софії Петруші, Максима Конопленко. Цього разу до молоді приєдналися і любителі поезії більш старшого віку: Любов Кашеварова, Ганна Дремлюга, Людмила і Алла Захарченко, Галина Зікрань, Ольга Лупейкіна, Зінаїда Баламатова, Ірина Анішкова, Тамара Берест, Євдокія Петрик.
   Окрасою свята став виступ Артема Колцуна з піснею «Любіть Україну».
   Журі підвело підсумки конкурсу, визначивши переможців. Ними стали: Алла Захарченко, Софія Петруша, Максим Конопленко.  Конкурсантів було нагороджено солодкими  призами.
  Участники і гості конкурсу у вишиванках, мальовничі краєвиди України у відеороликах та барвиста українська мова, створили атмосферу єдності та щирості і подарували кожному із присутніх частинку тепла в їхні душі.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...