пʼятниця, 14 липня 2017 р.

Впровадження Універсальної десяткової класифікації у бібліотеках Тростянеччини   У 2017 році  в бібліотеках розпочалося впровадження  Універсальної десяткової класифікації, яка прийшла на зміну Бібліотечно-бібліографічній класифікації.
   У зв’язку з пересистематизацією  бібліотечних фондів і каталогів, з метою формування у працівників бібліотек спеціальних знань з впровадження УДК на базі районної бібліотеки пройшов тематичний семінар-практикум.
  Бібліотекар сектору комплектування та обробки літератури  Олена Гієнко детально ознайомила працівників книгозбірень району з методикою складання індексів, роллю УДК в пошуку інформації, основною термінологією  нової класифікації. Присутнім були презентовані «Таблиці УДК».
   Під час практичних занять бібліотекарі самостійно систематизували літературу за новою класифікацією.
   Відбулося жваве обговорення  питань застосування УДК для систематизації документів. У бібліотекарів виникало безліч питань стосовно переведення фондів з системи ББК на УДК, на  які вони отримали вичерпні відповіді.
   Отже, в книгозбірнях  розпочинається велика робота по пересистематизації фондів і каталогів.
        

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...