пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

За здоров’ям – до бібліотеки   Щорічно, 7 квітня в усьому світі відзначається День здоров’я. Слід сказати, що цей День святкується досить давно, починаючи з 1948 року. Саме тоді була створена Всесвітня організація охорони здоров’я.
   До цього свята в районній бібліотеці,  для людей похилого віку було проведено годину здорового способу життя «Крокуємо до здоров’я».  Саме літні люди чи не найбільше, ніж інші, потребують інформації про забезпечення активного довголіття, причин передчасного старіння організму.
   Бібліотекарі презентували присутнім  відеоролик «Афірмація і візуалізація» та дали поради про те, що треба робити, щоб зберегти і зміцнити своє здоров’я, як бути бадьорим і впевненим у собі, не скаржитись на своє здоров’я та на постійне нездужання. По завершенню заходу всі бажаючі мали змогу перевірити свій артеріальний тиск.
   «Здоров’я – обов’язкова умова життя кожної людини. Тільки здорова людина–  життєрадісна, сповнена енергії, здатна в повній мірі жити повноцінно», – наголосила директорка бібліотеки Людмила Єфремова.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...