понеділок, 13 червня 2016 р.

Вивчайте англійську! Пізнавайте світ!    Більше  семидесяти школярів мовного пришкільного табору СШ № 5 днями  стали учасниками зустрічі в бібліотеці з носієм мови, англійцем  містером Алєксандром, який уже близько десяти років мешкає у нашому місті.
   Зустріч бібліотекарі організували у рамках Року англійської мови в Україні.
    Учасників цього масштабного заходу англійською мовою вітала господарка бібліотечного закладу Людмила Єфремова, яка представила гостя та надала йому слово.
    Містер Алєксандр із задоволенням розповідав про себе, свою родину, країну. Учасники зустрічі, серед яких, окрім учнів, вчителі, волонтери, в тому числі з КНДР, віртуально мандрували Англією за допомогою слайдової презентації, яку підготував гість. Всі активно цікавилися традиціями та культурою англійців, охоче ставили запитання співрозмовнику. Після приємного та пізнавального спілкування Алєксандр побажав слухачам побачити на власні очі  увесь світ.
    Діти та вчителі дуже раділи нагоді  поспілкуватися з носієм мови та більше дізнатися про Велику Британію. «Ми подорожували країною, у якої, ми переконані, велике майбутнє», -  ділиться враженнями старшокласниця Юлія Ващенко.
    Всі учасники висловили сподівання, що такі зустрічі відбуватимуться й надалі, адже вони поліпшують  знання англійської мови та розвиток мовних навичок.Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...