середа, 11 липня 2012 р.

Той, що приносить радість


   З 1995 року 11 липня в багатьох країнах світу  любителі солодкого святкують Міжнародний день шоколаду.
    Приємно і шоколадно розпочався цей день для всіх ласунів, які  завітали до районної центральної бібліотеки цього дня на свято шоколаду “Той, що приносить радість”. Завідувачка  відділу обслуговування привітала присутніх зі святом  і розповіла коротенько  про шоколад, як продукт, який пережив трансформацію від гіркого ритуального напою до вишуканого десерту, про його корисні властивості для здоров'я.
    Весело пройшла вікторина для любителів солодощів. Відповідаючи на питання,  присутні більше дізналися про історію виникнення цього десерту , про етапи виробничого циклу, що перетворює какао-боби в шоколад, який ми їмо, про країни- лідери виробництва солодкої продукції,  музеї шоколаду, Тростянецьку шоколадку фабрику та її найвідоміші марки. Переможці  вікторини отримали солодкі призи, а всіх  учасників пригостили солодощами, які надав  благодійний фонд “Тростянеччина — рідний край”.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...