неділя, 27 листопада 2011 р.

Не загасити свічу людської пам’яті

26 листопада в Україні вшановують жертв голодомору та політичних репресій. Це день спомину і скорботи за мільйонами наших співвітчизників. Тисячі людей приходять до місць поховання жертв голодомору і політичних репресій, до пам'ятних хрестів, на головні площі своїх міст, аби запалити свічу скорботи за невинно убієнними. Низка заходів про цю трагічну сторінку в історії нашої держави пройшла у бібліотеках району.
 Бібліотекарі районної бібліотеки імені Лесі Українки для восьмикласників школи №5 провели тематичний захід — урок пам'яті “Згадайте нас, бо ми ж колись жили”. Присутні з увагою слухали про твори, присв'ячені великій трагедії століття: “Марія” У. Самчука, “Жовтий князь” В. Барки, “ План до двору” Т. Осьмачки, “Самосуд А. Дімарова, “Все минає” В. Гросмана та інших. На завершення заходу була запалена свічка пам'яті за співвітчизниками, що загинули в часи голодомору.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...